עגילי יהלומים

נשים רבות אוהבות לענוד עגילים, המשתלבים נהדר לצד תכשיטים אחרים ותורמים רבות ללוק הכללי. עגילי יהלומים שומרים על מקום של כבוד מזה שנים ארוכות ונחשבים לאקססורייז פופולארי, ולא בכדי. יש משהו מיוחד באותו עגיל, קטן או גדול, שבו משובץ יהלום נוצץ, מיוחד ויפה. עגיל שמביא אתו יוקרה וסטייל ובייחוד איכות ברמה גבוהה, שקשה שלא לשים לב אליה. 

מהם ההבדלים בין הסגנונות השונים של עגילי היהלומים?

ישנם סוגים שונים של עגילי יהלום. ההבדל הבולט בין הסוגים בה לידי ביטוי בעיצוב של כל אחד מהם. ישנם עגילי יהלומים בצורת חישוקים, עגילים צמודים לתנוך האוזן, עגילים מעוצבים בהתאמה אישית וגם עגילי יהלומים תלויים מעוטרים. לכל עיצוב כזה יופי בלתי רגיל וכל סוג יכול להתאים לסטייל אחר ולאישה אחרת.

איך בוחרים עגילי יהלום לאישה?

כאשר בוחרים עגילי יהלום לאישה יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים, שבראשם העיצוב. גם המחיר הוא כמובן פקטור לא פחות חשוב, וזו גם הסיבה מדוע עגילי יהלומים מגיעים בטווח רחב מאד של מחירים. באשר לעיצוב – על העגיל הנבחר להתאים ללוק של האישה וגם לסטייל האישי שלה – לאופן שבו היא מתלבשת וגם לתכשיטים האחרים שאותם היא עונדת.

מעבר לכך, ובייחוד מכיוון שמעורבים בכך יהלומים, יש לוודא שמדובר ביהלום אמיתי ואיכותי, כזה עם תעודה גמולוגית, המפרטת את תכונותיו השונות של היהלום – משקלו של היהלום, הצבע שלו וגם הניקיון. 

מאיזה סוג חומר עשויים עגילי יהלומים?

עגילי יהלום עשויים לרוב מכסף או מזהב, וזהו בדיוק יתרונם. שני חומרי גלם אלה איכותיים ועמידים מאד ומשתלבים נהדר לצד היהלומים. הם יוצרים יחד עם היהלום, המשובץ בטבעת, סטייל שאין כמותו והופכים את העגיל עצמו לתכשיט בלתי רגיל.  אצלנו, בליברטה תכשיטים, תוכלו למצוא מבחר רחב של עגילי יהלומים. עגילים בסגנונות עיצוב שונים שמתאימים לנשים שחשוב להן להשקיע בעצמן ואוהבות תכשיטי יוקרה מושקעים.

חלק מהעגילים עדינים מאד במראה וחלקם בולטים לעין. כולם ככולם מתבססים על עבודת תכנון, עיצוב וייצור מוקפדת מאד ומבטיחים לכם איכות ללא פשרות. את העגילים תוכלו להזמין אונליין ואם אתם מתלבטים, תוכלו אף לקבל מענה טלפוני מקדים וייעוץ שיעזור לכם בבחירה.