טבעות חצי נישואין

טבעות, מעבר לפן העיצובי והיפה שלהן, מביאות אתן, פעמים רבות, משמעות עמוקה לעונדות אותן ופעמים רבות גם הן סמל לאהבה. בעוד שטבעות האירוסין וטבעות הנישואין נדרשות להיות כפופות לתנאים מיוחדים, על מנת שתהיינה מוכרות מבחינת ההלכה, טבעות חצי נישואין יכולות להגיע בעיצובים נוספים ולשמש כטבעת מקשרת בין שני הסוגים. 

מהן טבעות חצי נישואין?

טבעות חצי נישואין נחשבות כיום לאחד הטרנדים החמים בעולם התכשיטים והן מושכות תשומת לב רבה מאד מצד המתעניינים. טבעות אלו מחברות בין טבעת האירוסין לבין טבעת הנישואין וכך, למעשה עונות על שני צרכים. כאשר עונדים טבעת חצי נישואים אין צורך, למעשה, לענוד את שתי הטבעות בנפרד ובטבעת אחת אפשר לקבל משמעות עמוקה ורבה יותר.

מכיוון שטבעת הנישואין צריכה להיות חלקה, עגולה ופשוטה על פי המסורת היהודית וטבעת אירוסין מגיעה לרוב בתוספת של יהלום או כמה יהלומים, אפשר בטבעת חצי נישואין לשלב בין שני הסגנונות האלה וליצור חיבור עיצובי מרהיב. כמובן שאם רוצים, אפשר לענוד את הטבעת יחד עם טבעת הנישואין עצמה, אך היופי בה הוא האפשרות להשאיר אותה כפי שהיא ללא תוספות אחרות ולזכות במשמעות עמוקה זהה, כפי שזו מופיעה בשתי טבעות שונות. 

איך בוחרים טבעת חצי נישואים?

ישנם עיצובים רבים ומגוונים מאד של טבעות חצי נישואין וכדי למצוא טבעת מתאימה יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים חשובים. ראשית, טבעת חצי נישואים צריכה להתאים, מבחינת העיצוב שלה, לעונדת אותה. ולכן, יש לבחון את טעמה ואת סגנונה האישי של אותה אישה ולוודא כי הטבעת שאותה בוחרים תואמת לטעם ולסגנון. שנית, חשוב גם שתהיה איכותית כדי שתשמור על המראה ועל היופי שלה לאורך שנים. ולכן, כדאי מאד לפנות לחנות מתמחה בתחום, הנותנת דגש לסטייל ולאיכות ברמה גבוהה. 

למה כדאי לרכוש טבעת חצי נישואין בעיצוב אישי?

אחד היתרונות ברכבת טבעת חצי נישואים בעיצוב אישי הוא העובדה שהיא מיוחדת הרבה יותר וגם מותאמת באופן נקודתי לעונדת אותה. ואכן, אצלנו, בליברטה תכשיטים, מציעים לכם וגם לכן טבעות חצי נישואין יפהפיות שיכולות להתאים לכל אישה.