עגילי זהב

»עגילי זהב
עגילי זהב 2021-08-18T09:46:06+03:00

עגילי זהב נחשבים לפריט משלים פופולארי מאד בקרב נשים מכל הגילאים. נערות צעירות עונדות אותם וכך גם נשים מבוגרות והם תורמים רבות ללוק הכולל. אפשר למצוא כיום עגילים עשויים זהב בשלל של עיצובים ודוגמאות וניתן לשלבם לצד תכשיטים אחרים. אחד היתרונות הבולטים שבהם הוא העובדה שהם מתאימים לכל סגנון לבוש ונהדרים כפריט ססגוני הן ביום יום והן לאירועים מיוחדים. 

מה כדאי לדעת לפני שרוכשים עגילי זהב?

מכיוון שיש מגוון רחב מאד של עיצובים ואפשרויות, חשוב מאד לבדוק כמה נקודות שונות לפני שרוכשים עגילי זהב. אחת מהן, ואולי החשובה ביותר, היא התייחסות לקהל היעד: מי היא אותה אישה שצפויה לענוד את העגיל. האם זו אישה שנוהגת לענוד תכשיטים אחרים, או שמא מעדיפה לענוד אך ורק עגילים?

האם זו אישה שאוהבת להתבלט ולמשוך תשומת לב או אולי דווקא הפוך מכך? האם זו אישה שעוסקת בספורט וחשוב שאלה יהיו עגילים שמתאימים גם לפעילות גופנית, או שמא זו אישה שעובדת בעיקר במשרד רוב שעות היום ומחפשת פריט אופנתי מרהיב? נקודות נוספות שגם אליהן יש להתייחס קשורות באיכות העגילים. חשוב מאד לבדוק אם אכן מדובר בכסף אמיתי או בחיקוי. האם מדובר בעגילים איכותיים או שמא פשוטים מאד.

נקודות אלו ישפיעו הן על הנראות של העגילים והן על מידת עמידותם וככל שהם יהיו איכותיים יותר, כך ישמרו על המראה הנהדר שלהם לאורך שנים ויתרמו ללוק הכולל. גם עניין התקציב הוא נקודה חשובה לא פחות, שיש לבחון מראש ובייחוד לאור טווח המחירים הרחב. ישנם עגילי זהב פשוטים וזולים יחסית ויש גם עגילים מעוצבים שעולים יותר. בכל מקרה, מומלץ, ובייחוד אם איכות חשובה לכם וגם לכן, שלא להתפשר על כך ולא להתפתות לחפש את הזולים מאד, שכן הזול, כפי שכולנו יודעים, יעלה לנו בסופו של דבר ביוקר. 

איך להתאים עגילים מזהב לילדות?

ילדות צעירות נוהגות גם הן כיום לענוד עגילי זהב, ולמעשה מדובר במסורת ארוכת שנים. ניתן לראות גם ילדות צעירות מאד עם עגילי זהב צמודים לאוזן בתרבויות רבות. התאמה של עגילים מזהב לילדות חשוב שתעשה בקפידה ובייחוד בשל גילן הצעיר והעובדה שרבות מהן כלל לא סיגלו לעצמן סגנון לבוש מסוים או העדפה כלשהי בכל הקשור לתכשיטים. חשוב שאלה יהיו עגילים איכותיים מאד ובמקביל עדינים.

עגילים צמודים לתנוך האוזן בהחלט יתאימו לילדות ובמיוחד כאשר אלו צעירות מאד. יש לקחת בחשבון גם את היותן פעילות בדרך כלל, עוסקות בספורט, מבלות בחוץ עם חברות וחברים וגם בבית הספר. לשם כך, חשוב שאלה יהיו עגילים עם סוגרים איכותיים כדי שלא יפלו מהאוזן ויאבדו. 

כיצד עגילי זהב מיוחדים משדרגים את המראה?

עגילי זהב תורמות רבות ללוק הכללי ויכולים לשדרג אותו באופן משמעותי. בין אם אלה עגילים שצמודים לתנוך האוזן, עגילים ארוכים, חישוקי זהב עם יהלומים או כל סגנון אחר, האפשרויות הן רבות ונהדרות וכל אחת יכולה למצוא לה את מה שמתאים. הרעיון הוא, ולו כדי ליהנות מהשדרוג הזה, הוא לעשות התאמות נכונות בין הלבוש לתכשיטים. אם העגיל עדין מאד, אפשר לשלב אותו עם בגדים "צעקניים" יותר, צבעוניים, כאלה שמושכים תשומת לב.

אם העגיל מושך את העין, כדאי במקרה הזה לבחור בגדים עם קווים נקיים יותר כדי שלא להעמיס בפריטים חזקים מדי במראה הכולל. אם ישנם תכשיטים נוספים פשוטים, עגילי זהב יכולים להפוך את הלוק כולו ליוקרתי ומושקע מאד תודות לחומר הגלם האיכותי ולהיות נוצץ וחזק.